Badania DNA

Testy na ojcostwo
DNA na ojcostwo pomaga ustalić, czy mężczyzna jest biologicznym ojcem dziecka. Wszyscy ludzie dziedziczą kod genetyczny lub DNA od swoich biologicznych rodziców. Podczas testu DNA porównuje się strukturę DNA dziecka ze strukturą DNA potencjalnego ojca. Określa to, czy dziecko i przyszły ojciec są biologicznie spokrewnieni.Kiedy urodzi się dziecko, jego ojcostwo można określić za pomocą testu DNA na ojcostwo, który nie tylko pozwoli szybko sprawdzić, czy próbki ojca i dziecka pasują do siebie, ale także również pozostają całkowicie poufne.

Wynikiem testu DNA jest albo odrzucenie (potencjalnym rodzicem nie może być ojcem dziecka, którego to dotyczy) albo potwierdzenie (potencjalnym rodzicem jest biologiczny ojciec dziecka). Jeśli wynik testu na ojcostwo jest pozytywny, 24DNA  partnerskie laboratorium Asper Biotech AS gwarantuje wynik co najmniej 99,9% dokładności. Jeśli wynik jest ujemny, z dokładnością do 100,00%.

Na naszej stronie internetowej możesz zamówić test DNA. Materiał testowy zostanie wysłany do Ciebie na wskazany adres zwykłą pocztą lub do poufnego terminalu paczkowego. W każdym razie gwarantujemy pełną prywatność. Do testu pobierane są próbki DNA od co najmniej dwóch uczestników (ojciec i dziecko) lub trzech uczestników (ojciec, dziecko i matka). Dodanie próbki DNA matki jest zalecane, ale nie wymagane. Próbki DNA wraz z wypełnionym formularzem zgody przesyłane są bezpośrednio do laboratorium w próbnej kopercie wysyłkowej. Dostawa zestawu i przesłanie próbek jest bezpłatne. Wyniki testu zostaną przesłane nie później niż w ciągu 10 dni roboczych na podany przez Ciebie adres e-mail.

Inne testy pokrewieństwa
Oprócz testu DNA na ojcostwo, Test DNA oferuje możliwość zbadania innych relacji pokrewieństwa. Obecnie oferujemy test rodzeństwa.

Test rodzeństwa pomaga określić, czy te dwie osoby są biologicznie spokrewnionym rodzeństwem. Test DNA określa, jak bardzo pasuje DNA dwóch badanych. Wynik testu potwierdza, czy badani to: 1) bracia i siostry; 2) przyrodnimi braćmi i siostrami; 3) całkowicie niepowiązany.

Test przeprowadza się między dwojgiem potomstwa, a ich pokrewieństwo można zbadać w dwóch różnych przypadkach. W pierwszym przypadku matka badanego potomstwa nie jest tą samą osobą i chcą wiedzieć, czy ich biologicznym ojcem jest ta sama osoba. W drugim przypadku matka badanego potomstwa jest ta sama i chcą wiedzieć, czy ich biologicznym ojcem jest ta sama osoba. Jeśli to możliwe, wskazane jest włączenie do badania matki. Możemy wykonać test, aby określić relacje między rodzeństwem, nawet jeśli matka jest niedostępna. Koszt testu rodzeństwa różni się, jeśli uwzględnione są próbki DNA matki. Uwaga! Po pobraniu próbki bardzo ważne jest, aby zanotować na kopertach, czy matka badanych jest ta sama.

Asper Biotech Laboratory
Założona w 1999 roku estońska firma biotechnologiczna Asper Biotech AS zajmuje się analizą genów i opracowywaniem testów genetycznych. Asper Biotech koncentruje się na rozwoju nowych badań genetycznych. We współpracy z najlepszymi światowymi naukowcami opracowano kilka testów genetycznych. Wielu partnerów badawczych Asper Bioteh to prestiżowe uniwersytety i instytucje badawcze w Stanach Zjednoczonych i Europie. Asper Biotech posiada certyfikaty zarządzania jakością ISO 15189:2012, ISO 9001:2015 oraz CLIA.

Poufność
Wszystkie wymagane materiały — zestaw do pobierania próbek i odpowiedzi — są dostarczane w zwykłym, neutralnym opakowaniu. Przesłane próbki DNA zostaną zniszczone trzy miesiące po teście i żadna strona trzecia, organizacja ani agencja nie mogą otrzymać nawet części podanych przez Ciebie informacji. Gwarantujemy pełną poufność w całym dochodzeniu.

14-dniowy zwrot pieniędzy
Oferujemy 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. W przypadku rezygnacji z zakupu prosimy o kontakt w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia. Kwota zostanie zwrócona na Twoje konto w ciągu kilku dni.

Zestaw testowy

Pobieranie próbek DNA to szybka i niezawodna procedura. Jeśli zamówiłeś zestaw testowy, materiał zostanie wysłany do Ciebie pod wskazany adres zwykłą pocztą lub do terminalu przesyłek poufnych w ciągu czterech dni roboczych. Zestaw zawiera:

– Formularz zgody
– Instrukcje pobierania próbek – Waciki i koperty do pobierania próbek, w których waciki muszą być umieszczone. Każdy zestaw testowy jest dostarczany z dwoma wacikami bawełnianymi i osobną kopertą.

Shopping Cart